STALMER SILESIA - STALE DLA ENERGETYKI

Kompetentni pracownicy czy nowoczesny park maszynowy to główne czynniki, które wpływają na wszechstronność oraz skuteczność usług realizowanych przede wszystkim dla firm należących do branży energetycznej. Wśród realizowanych działań możemy zapewnić zarówno klasyczne metody obróbki metalowej, jak i nowoczesne sposoby, służące przyspieszeniu działań oraz zwiększeniu precyzji otrzymywanych produktów. Należy do nich chociażby:

  • cięcie wodą,
  • spawanie,
  • gięcie blach,
  • toczenie.

Wykorzystanie wielu form kształtowania przedmiotów stalowych pozwala na uzyskanie elementów metalowych o szczególnie wzmocnionej powierzchni nawet na bardzo wysokie temperatury, a z takimi do czynienia mają nasi klienci działający w branży hutniczej oraz energetycznej. W ten sposób jesteśmy w stanie wykonać w ramach naszych usług zarówno trwałe rury, jak i zbiorniki oraz części pieców, które charakteryzują się zróżnicowaną grubością i jednocześnie wytrzymałością, oprócz wody wykorzystując do tych działań również plazmę oraz tlen.

 

 

Cięcie stali wodą, plazmą: formatki, koła, pierścienie, płaskowniki, elementy wg rysunku

Jednym z najskuteczniejszych metod otrzymywania precyzyjnych elementów metalowych, jest cięcie stali wodą lub plazmą. W naszej firmie wykonujemy tego rodzaju usługi przy wykorzystaniu nowoczesnych i niezawodnych maszyn.

 

 

Walcowanie, gięcie, spawanie stali żaroodpornych i nierdzewnych

Jeśli potrzebujesz kompleksowych usług z zakresu obróbki poszczególnych elementów, skorzystaj z naszych robót gięcia, spawania i walcowania stali żaroodpornej i nierdzewnej. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, jak również dotrzymywanie ustalonych terminów.