Cięcie stali piłą taśmową

Jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod, dzięki której możliwe jest precyzyjne wykonanie elementów stworzonych ze stali, jest cięcie piłą taśmową. W ten sposób możliwe jest wszechstronne zrealizowanie obróbki z wykorzystaniem całych zestawów materiałów metalowych, ale też pojedynczych elementów.

Wykonujemy dla naszych klientów cięcie piłą taśmową stali nie tylko z zastosowaniem własnych materiałów, ale także elementów powierzonych przez Państwa. Przywiązujemy przede wszystkim bardzo dużą wagę do przygotowywania produktów, które będą ściśle odpowiadały oczekiwaniom pod względem zakładanych wymiarów. Staramy się także w możliwie szybki sposób zrealizować zamówienia, jednocześnie oferując korzystne ceny za oferowane usługi.

Wykorzystanie nowoczesnych maszyn pozwala na uzyskanie oszczędności materiału, szybkości i dokładności działania, a także wszechstronnych możliwości obróbki względem innych, tradycyjnych metod. W ten sposób jesteśmy w stanie kształtować dla Państwa chociażby:

  • profile,
  • pręty,
  • rury,
  • kształtowniki.
Copyright